Κατηγορία: Επικοινωνία

ΤΗΛ.: 2641053595 - FAX: 26410 44485
U.R.L.: http://gymmousa.mysch.gr

Διευθύντρια: Μπεκούλη Ευδοξία, Φιλόλογος
Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και συντήρηση του δικτυακού τόπου:
Δημήτρης Σαλταούρας, Καθηγητής Πληροφορικής, M.Sc., e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Προβολή του χάρτη της περιοχής μας στο Google Maps

Μερικές πληροφορίες (κείμενα, εικόνες κτλ) υπήρχαν στο παλιό site το οποίο επανασχεδιάστηκε και εμπλουτίστηκε κατα την διάρκεια του σχολικού έτους 2008-2009.

Monday the 29th. Joomla Templates Free. Copyright© 2008-2019 - Music School of Agrinio. Designed by Dimitris Saltaouras